EN
kõik kategooriad
EN

Firmast

       Changzhou Quality Textile Industry Co., Ltd. kuulub CQ-Groupi, mis sai alguse üle 100 aasta tagasi, 1918. aastal Saksamaal. Aastal 2014 muutub CQ-Textile sõltumatuks ettevõtteks, mis asub Hiinas Jiangsu provintsis Changzhous. 

CQTex,is a leading flag, Lipp, parasol, canopy, and advertising textile production company with a strong reputation for quality, reliability, and customer service.

CQTexis oleme spetsialiseerunud kvaliteetsete eritellimusel valmistatud toodete tootmisele paljudele klientidele, sealhulgas ettevõtetele, spordimeeskondadele, koolidele, valitsusasutustele ja muule. Üle 10-aastase kogemusega selles valdkonnas oleme loonud maine erakordsete toodete ja teenuste pakkumisel oma klientidele üle maailma.

Meie tipptasemel tootmisrajatised on varustatud uusima tehnoloogia ja masinatega, mis võimaldab toota suures koguses lippe, bännereid, päikesevarje, varikatusi ja reklaamtekstiile suure täpsuse ja tõhususega. Meil on tugev kogenud disainerite ja oskustööliste meeskond, kes on pühendunud klientidele kõrgeima kvaliteediga toodete tarnimisele.

Üks meie suurimaid tugevusi on meie suur tootmisvõimsus. CQTexis oleme pühendunud oma klientidele erakordsete toodete ja teenuste pakkumisele. Teeme oma klientidega tihedat koostööd, et mõista nende konkreetseid vajadusi ja nõudeid, ning püüame pakkuda isikupärastatud lahendusi, mis vastavad nende ainulaadsetele vajadustele.

Meie missioon on toota parimat kvaliteeti parima hinnaga.
Koos klientidega töötame välja tooteid täpselt turu vajadustele vastavaks. Seejuures keskendutakse alati kvaliteedile. Kvaliteet on esmatähtis tasakaalus loodusega. Meeskonnatöö on meie kiire kasvu järgmine hunnik, sest iga meeskonnaliige teab, et tema sooritus viib meeskonda edasi

1Seda edu tahame jagada oma partneritega.

1Pikaajaline suhe on alati see, mida me otsime.

1Ootan teiega ühendust võtma.

Siiralt
Teie CQ-Tekstiili meeskond

ettevõte